Raktáros (Orosháza)

Hosszú távú, stabil munkát szeretnél? Dolgozz Te is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál

RAKTÁROS

pozícióban Orosházán!

Mit kínálunk?

  • Cafeteria
  • Többlépcsős juttatási rendszer
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés, műszakjáratos buszjárat

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Elemi alkatrészek mozgatása.
  • A folyamatos termelés kiszolgálásához szükséges alkatrészek, anyagok megfelelő helyre és időben történő elhelyezése
  • Adatok számítógépbe történő bevételezése, rögzítése.
  • Egyéb logisztikai feladatok ellátása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Középfokú végzettség
  • Emelő gépkezelői jogosítvány
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Két műszak vállalása

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva!

 További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 252 1411

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-08-01