Raktáros (Pilisszentiván)

Hazai és nemzetközi szinten piacvezető, világítótestek gyártásával foglalkozó pilisszentiváni partnercégünk számára keresünk RAKTÁROS pozícióba munkatársakat azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Alapanyagok és a kész áru összekészítése, adminisztrációja
  • Beérkező áru átvétele és betárolása
  • Kamionok rakodása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Targoncás jogosítvány (vezetőüléses/gyalogkíséretű/vezetőállásos)
  • Hasonló munkakörben, raktári környezetben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség, fizikai munkabírás
  • Alapfokú Excel ismeretek

Mit kínálunk?

  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és számos bónusz juttatással egy stabil hátterű cégnél
  • Elérhető NETTÓ bér 195.000-220.000 Ft
  • Alapbér + műszakpótlék + cafeteria + bónuszok
  • Cafeteria 12.000 Ft/hó
  • Jelenléti bónusz
  • Túlóra bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest, Üröm, Esztergom, Piliscsév, Zsámbék, Dorog, Bicske és még számos környező városból
  • Utazási költségtérítés
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet, fiatalos és jó hangulat
  • Rendszeres gyümölcs napok

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Pilisszentiván
  • Műszakrend: 2 műszakos munkarend (06:00-14:30 és 14:30-23:00 óráig)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-07-06