Robotautomatizálás és Folyamatmérnök

A Viapan Group, Magyarország egyik meghatározó Humán Erőforrás szolgáltatója, Robotautomatizálás és Folyamatmérnököt keres saját csapatába!

Feladatok:

  • Kollaboratív robotok gyártósorokba illesztése.
  • Működő gyártósorok rész, illetve teljes folyamatainak és automatizálásának a megtervezése.
  • Robotfejegység tervezése és kialakítása.
  • Kapcsolattartás partnerekkel, megbízó cégeinkkel.
  • Automatizálási és gyártási folyamatok dokumentálása.
  • Közvetlen felettessel és munkatárssakkal való együttműködés.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség.
  • Lehetőleg gépész-,villamos-, mechatronikai- vagy folyamatmérnök.
  • Gyártó közegben szerzett szakmai tapasztalat előnynek számít.
  • Önálló,határozott személyiség.
  • Folyamatszemlélet és rendszerben való gondolkodás.
  • Ok-okozati összefüggések átlátása.
  • Az ideális jelölt megbízható, munkája iránt elhívatott személy.
  • Tanulékony, nyitott az új ismeretek iránt.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Átlagon felüli problémamegoldó és gyors helyzetfelismerő képességgel rendelkezik.
  • MS-Office és tervező szoftver gyakorlott használata.
  • B-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű előny, de nem elvárás.
  • Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete.
  • Mobilitásra való hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • 3 hónap próbaidőt követően, határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Innovatív, folyamatosan fejlődő munkakör.
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés.
  • Teljes és rugalmas munkaidőben való foglalkoztatás.
  • Céges laptop és mobiltelefon.
  • Szükség esetén céges autó.
  • 100% üzemanyag költségtérítés.
  • Versenyképes fizetés.
  • Hosszú távú munkavégzés.
  • Színvonalas céges képzéseken és rendezvényeken való részvételi lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el hozzánk fényképes, szakmai önéletrajzod a 05236@dologido.hrszoftver.hu email címre!

Kategória:

Minőségellenőrzés/Biztosítás

Jelentkezési határidő:

2019-11-23