RUGALMAS DIÁKMUNKA? TÉGED VÁR A SOROKSÁRI IKEA! MAGAS BÉREK ÉS EGYÉB BÓNUSZOK!

Címkék

Diákmunka

Rövid összefoglaló

Bolti kisegítés, Leltározás, Könnyű fizikai munkák (Szórólapozás, Címkézés, Egyéb), S.O.S. - Azonnal kezdhető munkák

Elvárások

- légy 18 éven felüli - tudj problémákat megoldani - rendelkezz jó stressz- és monotonitástűrő képességgel - légy precíz, megbízható - legalább egy hétköznap érj rá :) Csak akkor jelentkezz, ha szeptembertől is tudsz munkát vállalni!

Feladatok

Rugalmas munkaidő, jó fizetés, klassz csapat: ez a NEKED való diákmunka. Változatos feladatokra számíthatsz: áruösszekészítés, csomagolás, komissió, árufeltöltés és raktári kisegítés, éttermi kisegítés és kasszázás.

Mit ajánlunk?

Hétfőtől-Péntekig 06:00-22:00 között br. 1084-1250 Ft/óra, Szombat-Vasárnap 06:00-22:00 között br. 1432 FT/óra. Jelenléti bónusz: bruttó 1084 Ft/műszak. Havi 60. órától br. 10 000 Ft BÓNUSZ (maximum 10 hétköznapi nap alatt) * Éjszaka magasabb bérezés!

Extra

Jelentkezésedbe írd le, milyen napokon érsz rá! :)

Egyéb információ

Hétfőtől-Vasárnapig előre egyeztetett beosztás szerint

Kategória:

Mérnök

Jelentkezési határidő:

2020-12-24