Rugalmas, sulibarát csomagolói lehetőség egész évben

Címkék

Diákmunka

Suli közben is dolgoznál pár napot? Akár szombaton is? Megtaláltad a legjobb lehetőséget!

Veszprém egyik legnagyobb autóipari cégéhez keresünk diákokat!

Helyszín: Veszprém, Videoton park.

Feladat:

- Raktáron levő termékek átcsomagolása. (Semmi nehezet nem kell elképzelni, indexkapcsolók, szenzorok stb.)

- Dobozok mozgatása

Munkaidő:

H-SZO: 3 műszakrend

Elvárások:

- Egy héten legalább 2-3 napot vállalj(akár szombatot is).

- Megbízható legyél, teljesítsd az általad elvállalt műszakokat.

- Érvényes üzemorvosi eredmény

- 17. betöltött életév

Miket nyújt neked ez a lehetőség:

- Rendkívül rugalmas munkaidő. Te mondhatod meg, hogy melyik napon milyen műszakban érsz rá dolgozni.

- 14 órási kezdetet iskola után akár 16-ig is eltolhatod, minden csak egyeztetés kérdése.

- Modern, tiszta munkakörnyezet.

- Munkába járás támogatása

- Magas műszakpótlékok

Ha felkeltette a hirdetés az érdeklődésedet, csörögj a megadott számon, vagy kattints a "jelentkezés" gombra!

Kategória:

Diákmunka

Jelentkezési határidő:

2020-10-03

Fizetés:

1050 Ft/óra