Ruházati eladó - Biatorbágy[:en]T[:de]T

Világszerte ismert márkával foglalkozópartner cégünk bővülő csapatába keresünk fiatal, lelkes, motivált, tanulni vágyó csapatjátékost.

Ha hosszú távra tervezel és szeretnél fejlődni, JELENTKEZZ!

 Helyszín: Biatorbágy, Premier Outlet Center - 11. kerületből ingyenes véges buszt biztosítunk!

Stabil munkahelyed és bejelentett munkaviszonyod mellett magas kereseti lehetőséget, rugalmas munkaidőt és 100%-os bérlet támogatást biztosítunk számodra!

Alakítsd ki karriered: válj ruházati eladóból üzletvezetővé - nálunk ez is lehetséges!

Elvárások

•    pozitív személyiség
•    nyitottság, csapatszellem
•    megbízhatóság
•    kiváló kommunikációs képesség
•    motiváltság
•    rendszerezettség, precíz munkavégzés
•    alkalmazkodóképesség
•    gyors problémamegoldás

Feladatok

•    Áruátvétel, leltározás
•    Gondoskodás az árak feltüntetéséről
•    Vevők fogadása, igényeinek megismerése
•    Áru bemutatása a vevőnek, áruajánlással a vevő segítése a vásárlási döntésben
•    Az üzlet nyitása, zárása, és üzemeltetése
•    Kasszázás

Mit ajánlunk?

  • 3-4 napos munkahét
  • rugalmas beosztás
  • fix alapbér, amit teljesítményeddel egyre feljebb és feljebb tolhatsz
  • hétvégi munkavégzés esetén plusz jutalék
  • havi 2 szabad hétvége
  • bejárás támogatás

Extra

Helyszín: Premier Outlet Center - Biatorbágy

Bérlet támogatás

Egyéb információ

Eladói tapasztalat

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-02-17