Ruházati eladó - Biatorbágy[:en]T[:de]T

Világszerte ismert márkás termékek forgalmazásával foglalkozó partner cégünk bővülő csapatába keresünk fiatal, lelkes, motivált, tanulni vágyó csapatjátékost.

Ruházati eladó Biatorbágy

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Stabil munkahelyed és bejelentett munkaviszonyod mellett magas kereseti lehetőséget, rugalmas munkaidőt és 100%-os bérlet támogatást + ingyenes céges buszt biztosítunk számodra! (Bővebb információ lentebb olvasható)

Alakítsd ki karriered: válj ruházati eladóból üzletvezetővé - nálunk ez is lehetséges!

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • pozitív személyiség
  • nyitottság, csapatszellem
  • megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs képesség
  • motiváltság
  • rendszerezettség, precíz munkavégzés
  • alkalmazkodóképesség
  • gyors problémamegoldás

Feladatok

•    Áruátvétel, leltározás
•    Gondoskodás az árak feltüntetéséről
•    Vevők fogadása, igényeinek megismerése
•    Áru bemutatása a vevőnek, áruajánlással a vevő segítése a vásárlási döntésben
•    Az üzlet nyitása, zárása, és üzemeltetése
•    Pénztárgép kezelése

Mit ajánlunk?

  • AZONNALI KEZDÉS
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Alapbér, amely próbaidő után EMELKEDIK+ az üzleti nyereség után további BÓNUSZ
  • BKV bérlet 100%-os TÉRÍTÉSE
  • Márkás és kényelmes munkaruházat – amely a TIÉD lesz!
  • RUGALMAS beosztás (heti 3-4 nap)
  • 2 fix SZABAD HÉTVÉGE havonta, ami a kereskedelemben ritkaság
  • Fiatal csapat, motiváló környezet, előre lépési lehetőség

Extra

  • Helyszín: Premier Outlet Center - Biatorbágy,
  • Bérlet támogatás,
  • Ingyenes céges busz Kelenföldről, Érdről, Tárnokról és Sóskútról!

Egyéb információ

Eladói tapasztalat, de NEM FELTÉTEL!

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-04-29