Segédmunkás (Ócsa)

Útburkolat gyártó partnercégünk megbízásából SEGÉDMUNKÁS kollégákat keresünk Ócsára azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Termelés támogatása, a termékek csomagolása, pakolása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Általános iskolai végzettség
  • Betöltött 18. életév
  • Pontos munkavégzés, teherbírás
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Előny: saját autó a bejáráshoz

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Elérhető NETTÓ bér 180.000-230.000 Ft között
  • Cafeteria NETTÓ 17.500 Ft/hó
  • Teljesítmény függő mozgóbér
  • Bejárás támogatás 15 Ft/km

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Ócsa - gépkocsival megközelíthető
  • Szállást és céges buszjáratot a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 584 3612

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-08-01