Senior Készletgazda

Kedves Senior Készletgazda Kolléga! Analitikus gondolkodásodhoz határozottság is társul? Rendelkezel autóipari tapasztalattal? Szeretnél egy rendkívül modern munkakörnyezetben dolgozni? Ha a fenti kérdésekre a válaszod igen, jelentkezz Pest megyei székhelyű, autóipari partnercégünk alkatrész logisztikai központjába, mint

Senior Készletgazda,

és segíts munkáddal egy lendületesen fejlődő vállalatot!

Amit biztosan szeretnél tudni a feladatokról:

  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal, a beszállítókkal és alkatrészek rendelése;
  • A logisztikai folyamatok követése;
  • A készletgazdálkodási mutatók szinten tartása és a célszámok követése;
  • Kereskedelmi adatok alapján előrejelzések készítése;
  • Riportálás a felsővezető felé.

Téged várunk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel;
  • Rendelkezel minimum 2 év releváns szakmai tapasztalattal;
  • Erősséged az MS Office;
  • Kiválóan beszélsz angolul.

Előnyödre válik:

  • Autóipari tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Délnyugat-Pest megye.

Végezetül...

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-10-18