Senior Kontroller

Több mint 15 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport keres tapasztalt új kollégát budapesti csapatába Senior Kontroller pozícióba

A leendő Munkatársunk feladatai:

  • Pénzügyi vezető támogatása, részvétel a vállalati tervek elkészítésében
  • Kontrolling riportok pontos elkészítése
  • Terv/tény adatok folyamatos összevetése, eltérések elemzése
  • Kimutatások, elemzések elkészítése, költségek folyamatos vizsgálata
  • Adatok szolgáltatása a társosztályok és a management számára
  • Elő és utókalkulációk rendszeres elkészítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • Számla alap ellenőrzések elvégzése
  • Havi zárási riportok elkészítése

Elvárás a leendő kollégával szemben:

  • Pénzügyi-számviteli felsőfokú végzettség
  • Kontroller pozícióban szerzett több éves tapasztalat (3-5)
  • Erős felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Erős makróismeret (VBA)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Precíz-pontos felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Könyvelő programok ismerete (Combosoft)
  •  HR szolgálatásban szerzett kontrolling tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés+cafeteria
  • Kiváló csapat
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-09-24