Shop Assistant (Eladó) - 53576

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, kedves, udvarias, segítőkész hozzáállás, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfél orientált szemléletmód, kiváló, aktív angol nyelvtudás.Egyéb információk: munkaidő: heti 5 nap, hétfő-szombat között: H-P 10:30-18:30, SZO 12:00-18:00.dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel, stabil, nemzetközi hátterű vállalat, versenyképes jövedelem, exkluzív munkakörnyezet.

Elvárások

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, kedves, udvarias, segítőkész hozzáállás, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfél orientált szemléletmód, kiváló, aktív angol nyelvtudás.

Feladatok

potenciális vásárlók magas szintű, professzionális kiszolgálása, termékekkel kapcsolatos teljes körű tájékoztatás, kiváló ügyfélkapcsolat kialakítása, termékek fogadásban történő segítségnyújtás, az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása, kirakat rendezése, napi nyitási és zárási feladatok ellátása, POS tranzakciók, kassza kezelése.

Mit ajánlunk?

dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel, stabil, nemzetközi hátterű vállalat, versenyképes jövedelem, exkluzív munkakörnyezet.

Extra

Egyéb információk: munkaidő: heti 5 nap, hétfő-szombat között: H-P 10:30-18:30, SZO 12:00-18:00.

Egyéb információ

Egy luxusórákat forgalmazó Partnerünk belvárosi nívós üzletébe keresünk talpraesett, barátságos és figyelmes Shop Assistant (Eladó) munkatársat.

Kategória:

Adatrögzítés

Jelentkezési határidő:

2019-09-19