Szolnoki töltőállmásunkra két fő pályakezdő vagy gyakornoki tapasztalattal
rendelkező kollegát keresünk fiatal csapatunk bővítéséhez.

A betanítási idő után önálló munkavégzés szükséges, melynek elemei:

- vásárlók kiszolgálása
- pénztárgép kezelése
- érkező áruk fogadása, átvétele, kezelése
- munkakörnyezet rendezettségének megőrzése

Ami szükséges a jelentkezéshez:

- alap - vagy középfokú végzettség megléte
(8 általános, szakmunkásképző vagy középiskola)
- alapvető kommunikációs készség
- lelkesedés, motíváció, megbízhatóság
- pozitív személyiség

Amit nyújtunk a munkádért:

- fix bér, bejelentett munkaviszony
- fizetett betanítási idő
- tankolási kedvezmény (családnak is)
- negyedéves jutalom, céges rendezvények
- munkaruha biztosítása

Amennyiben fentiek elolvasása után szeretnéd megismerni a további részleteket,
várjuk fényképes önéletrajzodat a geber.hajnalka@gmail.com e-mailcímre legkésőbb
2019.08.31-ig.

Shop eladó

Kategória:

Eladó, pénztáros

Helyszín:

Szolnok

Jelentkezési határidő:

2019-08-31

Fizetés:

195000 /hó