Síküveg megmunkáló (Orosháza)

Délkelet-Magyarország egyik legmegbízhatóbb feldolgozó cégéhez SÍKÜVEG MEGMUNKÁLÓ munkatársakat keresünk Orosházára azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Síküveg megmunkálása és a gyártás folyamán előforduló feladatok ellátása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • CNC gépkezelői tapasztalat vagy gépipari szakmai végzettség
  • Targoncakezelői, emelőgép-kezelői, híddarugép-kezelői jogosítvány és tanúsítvány

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékkal
  • Szaktudáshoz és tapasztalathoz igazodó munkabér
  • Megbízható, hosszú távú munkahely - valós karrierlehetőség
  • Munkatársi ajánlási bónusz 60.000 Ft
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás

Munkavégzéshez kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: 2 műszakos munkarend (6:00-14:00 és 14:00-22:00 óráig). Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.
  • Szálláslehetőséget a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 252 1411- munkanapokon 9:00-16:00 óra között.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01