Silókezelő (Aszód)

Magyarország egyik legnagyobb malomipari vállalatához azonnali kezdéssel SILÓKEZELŐ munkatársakat keresünk Aszódra!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • A silórendszer kezelése egy elektronikus vezérlőpult, illetve folyamatábrák segítségével
  • A silók takarítása akár külső partnerek igénybevételével
  • Mechanikus alkatrészek karbantartása
  • A berendezések működőképességének biztosítása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Lakatos/mezőgépész végzettség, vagy tapasztalat mechanikus szerelés terén

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Bejárási támogatás
  • Fizetés megegyezés alapján
  • Stabil munkahely, jól tervezhető beosztás

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Aszód
  • Kezdés: azonnal
  • Műszakrend: állandó 1 műszakos, 8 órás munkarend hétfőtől péntekig (6:00-14:00 óráig)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk!

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 584 3612 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-08-01