Szállítmányozási vezető - 55688

Középfokú végzettség Hasonló területen szerzett tapasztalat Jó problémamegoldó készség Kiváló szervezőkészség C kategóriás jogosítvány Versenyképes bérezés Cafeteria 1 műszakos munkarend: H-P, 08:00-16:00 Céges autó, laptop és mobiltelefon Stabil, megbízható vállalati háttér Hosszú távú munkalehetőség

Elvárások

Középfokú végzettség Hasonló területen szerzett tapasztalat Jó problémamegoldó készség Kiváló szervezőkészség

Feladatok

Szállítmányozási folyamat teljes körű megtervezése és levezénylése 10-15 fős sofőrállomány munkájának szakmai felügyelete, koordinálása Küldemények szállításra történő felkészítése Járművek műszaki ügyintézésével kapcsolatos teendőinek ellátása Kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása Társosztályokkal való szoros együttműködés

Mit ajánlunk?

Versenyképes bérezés Cafeteria 1 műszakos munkarend: H-P, 08:00-16:00 Céges autó, laptop és mobiltelefon Stabil, megbízható vállalati háttér Hosszú távú munkalehetőség

Extra

C kategóriás jogosítvány

Egyéb információ

Mosonmagyaróvár környéki megbízópartnerünk részére keresünk Szállítmányozási vezető munkatársat.

Kategória:

Adatrögzítés

Jelentkezési határidő:

2023-01-01