Számlafeldolgozó és számlaügyintéző

A Prémium Egészségpénztár jó hangulatú, támogató csapata keresi munkatársát Számlafeldolgozó és számlaügyintéző pozícióba, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • számlák és kifizetési igények tartalmi és formai ellenőrzése, iktatása, a számlán szereplő termék/szolgáltatás elszámolhatóságának elbírálása, a számla rögzítése, kifizetések előkészítése

  • elszámoláshoz kapcsolódó megkeresések, reklamációk kezelése, számlák visszaküldése

  • szolgáltatói szerződések kezelése

  • egészségkártya elfogadásával kapcsolat feladatok ellátása, kártyarendszerek működésében való változások követése

  • nyilvántartásban szereplő adatok folyamatos kontrollja, helyesbítések kezelése

  • partnerekkel való közvetlen kapcsolattartás telefonon és írásban

  •        szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • adminisztrációs, ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat

  • középfokú végzettség

  • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés

  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése

  • pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés

  • csapatszellem, konstruktivitás

  •        pozitív személyiség

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Adminisztráció/Irodai munka

Jelentkezési határidő:

2019-12-31