Szelektív hulladék válogatás

Baranya megyei partnercégünk számára keresünk nagyobb létszámban
Szelektív hulladék válogatásra
jelentkezőket!

Amit megbízónk kínál

  • Stabil vállalati háttér

  • 2 műszakos munkarend

  • Kobak, szemüveg és kesztyű biztosítása

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • Szalagon érkező hulladék szétválogatása (fém, papír, műanyag)

Elvárások

  • 8 általános

  • Olyan jelentkezőket várunk, akik jó fizikummal és állóképességgel rendelkeznek

  • Munkafegyelem

  • Csapatban történő munkavégzés

Munkavégzés helye

  • Kökény

  • A munkavégzés helye miatt a bejárás Pécsről biztosított, több felszállóhelyen.

Munkaidő

Minden hétköznap 06:00-tól 14:00-ig, illetve 14:00-tól 22:00-ig.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az szelektiv@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/251 4260-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-22