Szolgáltatás szervező

Pozíció leírása

Hazánk legnagyobb Egészségpénztárba

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Szolgáltatói szerződésekkel, szolgáltatói ügyintézéssel kapcsolatos feladatok, szerződéskötés, adatbáziskezelés, szolgáltatókkal, szerződött partnerekkel való közvetlen kapcsolattartás

  • Egészségpénztári szolgáltatások szervezése, egészségbiztosítási ellátásokkal kapcsolatos ügyintézés

  • Biztosítóval való kapcsolattartás

  • Szolgáltatásra jogosult ügyfelek meghatározása, folyamatos kontrollja

  • Szolidáris-, egészségbiztosítási- és kiemelt célzott szolgáltatási igények kezelése, feldolgozás, ellenőrzés, tagi ügyintézés

  • Egészségpénztári elszámolások kezelése, utaláscsomagok összeállítása, jóváhagyása, függő tételek tisztázása,

  • Szerződött partnerek és a pénztár közti elszámolások ellenőrzése;

  • Önsegélyező pénztári szolgáltatásokkal kapcsolatos feladatok, kifizetési, elszámolási igények feldolgozása, hiánypótlások kezelése;

  • Szolgáltatási számlák feldolgozása, elszámolhatóságának elbírálása;

  • Egészségbiztosítási ellátásokkal kapcsolatos feladatok, egészségügyi ellátások megszervezése; lemondások kezelése

  • Egészségbiztosítási ellátások elszámolása

  • Riportok, jelentések készítése

  • Tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs, archiválási feladatok

Elvárások:

  • Egészségbiztosítás, kárügyintézés, ellátás-szervezési területen szerzett tapasztalat

  • Középfokú végzettség

  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek.

  • Napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése

  • Pontos, hatékony, igényes munkavégzés

  • Folyamatos igény a fejlődésre

  • Csapatszellem, konstruktivitás

  • Jó kommunikációs készség

  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

Munkába állás feltétele:

Erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

Napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Béren kívüli juttatások;

  • Bónuszrendszer;

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;

  • Támogató szemlélet, nyílt kommunikáció

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Adminisztráció/Irodai munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-30