Takarító (Bábolna)

Gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékeket gyártó bábolnai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat TAKARÍTÓ munkakörbe azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Általános takarítási feladatok ellátása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • éjszakás munkarend vállalása

Mit kínálunk?

  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű munkaszerződés kiemelt műszakpótlékokkal és szabadsággal
  • 40% éjszakai műszakpótlék
  • Cafeteria nettó 30.000 Ft/hó
  • Kedvezményes termékvásárlás
  • Ingyenes céges buszjárat: Komárom, Ászár, Szend, Rétalap
  • Bejárás támogatás 15 Ft/km

A pozícióhoz tartozó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Bábolna
  • Műszakrend: állandó 1 műszakos éjszakai műszakrend (22:00-06:00 óráig)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 251 3353

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-07-05