Targoncás munkalehetőség Herceghalmon szállással!

Targoncavezető raktáros munkatársakat keresünk Herceghalomra, szárazáru raktárba. Ez egy olyan munka, ahol hosszú távon megtalálhatja a számítását.

Ingyenes szállást tudunk biztosítani, ahonnan céges busszal könnyen megközelíthető a munkahely!

Targoncásként ezek a feladatok várják:

  • Az érkező kamionok ki- és berakodása

  • A termékek mozgatása magasemelésű oldalvillás vagy vezetőállásos targoncával

  • Targoncák gépkönyvének vezetése

A raktár óriási, a targoncák 11,8 méterig emelnek, tehát a munka “nem kispályás”. Viszont a szorgalma megtérül! Pályakezdők esetében viszont tudunk tanpályát biztosítani!

Mit lehet tudni a munkaidőről?

Váltott, 12 órás műszakban kell majd dolgozni, (08-20 óra között és 20-08 óra között), havi 15-16 napban. Tehát 2 műszakos munkarendről van szó, hétfőtől vasárnapig van munka előzetes beosztás alapján. (Ez 3-4 munkanap egy héten).

Mit kapok cserébe a munkámért?

  • Havi egyszer térítjük (nettó 14.000Ft összegben) a hazautazást

  • 1-6 hónapban: bruttó 262.200 Ft/hó + műszakpótlékok

  • 6 hónap után: bruttó 280.000 Ft/hó + műszakpótlékok

  • Bruttó 40.000 Ft/hó jelenléti bónusz (első hónaptól)

  • Nettó 12.000 Ft értékű cafetéria a 4. hónaptól

  • Ingyenes céges buszjárat

  • Igényes, kulturált munkakörnyezet

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony, a fizetése minden hónap 10. napjáig a számláján lesz

Ha nem igényli a szállást, akkor céges buszjáratokkal is számolhat:

  • Budapest: 7. kerület, 8. kerület, 9. kerület, 10. kerület, 11. kerület, 22. kerület

  • Budaörs, Érd, Tárnok, Sóskút, Biatorbágy

  • Bicske, Mány, Zsámbék

  • Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Iváncsa, Ercsi, Százhalombatta

Mi szükséges a munkavégzéshez?

  • Targoncás jogosítvány (3324, 3313)

  • Előny: targoncás tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk, mert a cégnek van gyakorló tanpályája)

  • Precíz munkavégzés

  • Jó állóképesség

  • Büntetlen előélet

Mit kell tudni még a munkahelyről?

Jó a légkör, munkavédelmi bakancsot adnak, és van szekrény, öltöző. 30 perc szünet van, amit rugalmasan tudnak beosztani. Van büfé, ebédlő, mikró, stb.

Ha érdekli ez az ajánlat, akkor kattintson a Jelentkezem gombra. Ha további kérdése volna, akkor keresse Basilides Anna kollégánkat e-mailben vagy telefonon: rakodo_herceghalom@dologido.hrszoftver.hu vagy 0620 274 3305

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-22