Targoncás (Biatorbágy)

Logisztikában vezető szerepet betöltő biatorbágyi partnerünk számára keresünk TARGONCÁS munkatársakat azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Raktárba beérkező áru kezelése
  • Megrendelések összekészítése és adminisztrációja
  • Targoncázás és egyéb raktárosi feladatok ellátása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Targoncás jogosítvány (3324,3313), targoncavezetői tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Órabér bruttó 1300-1500Ft + műszakpótlékok
  • Cafeteria 37.500 Ft/hó
  • Jelenléti bónusz nettó 15.000Ft/hó
  • Munkatárs ajánlási bónusz 60.000 Ft
  • Tiszta, rendezett és jól felszerelt munkakörnyezet, gyümölcs napok
  • Munkaruházat
  • Ingyenes céges buszjárat Budapesten és Biatorbágyon belül, valamint Tabajd; Alcsútdoboz; Felcsút; Bicske; Csabdi; Zsámbék; Cegléd; Csemő; Mikebuda; Albertirsa; Pilis; Nyáregyháza; Monor; Üllő; Pusztaszabolcs; Iváncsa; Ercsi; Százhalombatta; Érd; Tárnok; Vértesszőlős; Tatabánya és Herceghalom városokból

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy
  • Műszakrend: 3 műszakos munkarendben (06:00-14:00, 14:00-22:00 és 22:00-06:00 óráig). Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7784 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01