Targoncavezető - Tatabánya

Kis csapat, családias környezet, gyere és legyél te is a csapatunk tagja!

3 műszakos munkarend, szabad hétvégék, bejárási támogatás TATABÁNYAIAKnak is!

Elvárások

Új típusú targoncavezetői jogosítvány

Elektromos targoncán való tapasztalat

Nagyfokú figyelem és precizitás a munkavégzés során

Csapatmunkára való képesség

Megbízhatóság

Feladatok

Alapanyagok, kész termékek kamionokra való le-és felrakodása

Gyártósorok kiszolgálása anyaggal

Raktár és az üzem közötti árumozgatás

Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése

Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozó kollégákkal

Mit ajánlunk?

Br. 240.350 Ft/hó alapbér

 Kis létszámú csapat

 Bejárás támogatása

 Jelenléti bónusz, szezonális bónusz, év végi bónusz

 Negyedévente 30.000 FT SZÉP kártya utalás

Extra

[if !supportLists]·          -     Munkarend: 3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra

[if !supportLists]·          -  Munkavégzés helye: Tatabánya-Környei Ipari Park

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-05-07