Technikus (Monostorapáti)

Ipari alumínium nyílászárók és fémszerkezetek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére TECHNIKUS kollégákat keresünk azonnali kezdéssel Monostorapátiba!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Gyártás előkészítés és szoros együttműködés a műszakvezetőkkel
  • Műszaki rajzok kezelése és alapanyag szükséglet megtervezése/kiszámítása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Középfokú, szakirányú végzettség (technikus)
  • Műszaki rajz olvasásban szerzett jártasság
  • CAD/CAM ismerete
  • Jó térlátás, technikusi szemlélet
  • Előny: kommunikáció képes német nyelvtudás

Mit kínálunk?

  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony fizetett szabadsággal
  • Alapbér + bónusz
  • Teljesítmény bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatás 15 Ft/km
  • Bérlet támogatás 86%-ban
  • Irodai munkakörnyezet

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Monostorapáti
  • Műszakrend: 1 műszakos állandó munkarend
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva.

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 251 3353

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-07-05