Technológiai munkatársakat keresünk.

"Állást keresel, vagy szeretnéd a jelenlegi munkádat egy jobbra cserélni? Fontos számodra, hogy a munkád által egy egyszerűbb, biztonságosabb és zöldebb világot teremts? Csatlakozz hozzánk!

Jól képzett csapatunkba hosszú távon megvalósíthatod elképzeléseidet. Nívós munkakörnyezetben készíthetsz elektrotechnikai alkatrészeket. E mellett maximális segítséget kapsz a további szakmai fejlődésed érdekében.
Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Általános iskola
Feladatok:
  • Termelési tervben meghatározott számú félvezető eszköz gyártása és dokumentálása
  • Mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata/félautomata termelési berendezések kezeléséve
  • Tesztelés, mérés és minőség-ellenőrzés
  • Számítógépes adminisztráció

Előnyök:
  • Ha dolgoztál már ipari környezetben
  • Nem okoz gondot a védőöltözet
  • Ha azonnal munkába tudsz állni
  • Motivált vagy és tanulni szeretnél

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-10