Gyártástámogató mérnök

Bács-Kiskun megyében található, folyamatosan fejlődő és támogató közeget nyújtó, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk Gyártástámogató mérnök pozícióba munkatársat.

Feladat:

  • A társosztályoknál és beszállítóknál felmerülő, a termékkel kapcsolatos költségcsökkentő intézkedések és változások szakmai kivizsgálása és rendszerben való nyomon követése,
  • A beszerzési csoport szakmai támogatása mérnöki oldalról a lehetséges megtakarítások megtalálásában és kivitelezésében,
  • Szoros együttműködés a mérnöki társterületekkel (validációs tesztek, modellezés és rajzkészítés, standardizáció),
  • Esetleges újítások kifejlesztése a termékkel kapcsolatban, illetve új fejlesztési megoldások kidolgozása.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök/Járműgépész szakirány),
  • Minimum 1-2 éves fémipari területen szerzett gyártási, vagy ipari mérnökségi tapasztalat,
  • ANGOL nyelvtudás (német nyelv ismerete előny).

Amit megbízónk nyújt:

  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Modern technológiák,
  • Kimagasló juttatási csomag.

Egyéb:

  • Lokáció: Bács-Kiskun megye,
  • Kapcsolattartó e-mail cím: gulyas.timea@viapan.hu
  • Kapcsolattartó telefonszám: 0620/250-5491.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-22