Termelésvezető helyettes - Kecskemét

Pozíció leírása

Elvárások:

  • Gépész-/Folyamat-/Műanyagipari mérnök végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Vezetői tapasztalat (150 - 200 fős termelési részleg vezetésében)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségirányítási eszközök ismerete
  • Erőforrás tervezés, gyártási folyamat tervezési ismeretek
  • Német nyelvismeret előny

 Feladatok:

  • Ésszerű és biztonságos gyártási folyamat biztosítása
  • A minőségi elvárások biztosítása
  • A szerelő üzem vezetőjének támogatása
  • Zavarmentes gyártási folyamatok biztosítása
  • Új projektek koordinációja, új eljárástechnikák bevezetése
  • Folyamatoptimalizálás, a gyártási folyamat zavarainak megszüntetése
  • Együtt működés a vevőkkel és a beszállítókkal, társosztályokkal
  • Személyzet tervezése és vezetése (műszakvezetők / Csoportvezetők munkájának koordinálása)
  • Az összeszerelő üzem napi munkájának koordinálása
  • 5S / Lean tevékenységek koordinálása

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nem műszakos munkavégzés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Multinacionális vállalti háttér

 A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat kecskeméti gyáregységéhez toboroz munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, a 02801@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20-331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kategória:

Egyéb

Jelentkezési határidő:

2020-03-05