Toborzási és HR koordinátor

Kelet-Magyarországi régió legdinamikusabban fejlődő, munkaerő-kölcsönzéssel és-közvetítéssel foglalkozó vállalkozása keresi legújabb tagját!

Nem riadsz vissza a kihívásoktól? A tudásod szeretnéd egy stabil cégnél és egyben inspiráló csapatnál kamatoztatni?

RAGADD MEG A LEHETŐSÉGET, ÉS LÉGY TE IS RÉSZESE CSAPATUNK SIKEREINEK!

Lelkes pályakezdők, egyetemisták és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása

  • Aktív részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatokban

  • Ügyfélszolgálati feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és partnercégekkel

  • Hirdetési és reklámtevékenységek ellátása

  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

·       Minimum középfokú végzettség

·       B-kategóriás jogosítvány

·       MS Word és Excel felhasználói szintű ismerete

·       Nagyfokú rugalmasság, talpraesettség

Mivel szerezhetsz előnyt?

·      Felsőfokú végzettség vagy jelenlegi egyetemi tanulmányok

·      Hasonló területen szerzett tapasztalat, és autóval rendelkezel

Mit kínálunk Neked?

·      Szakismereti és versenyképes tapasztalatszerzési lehetőség

·      Dinamikusan fejlődő team-tagság

·      Hosszú távú karrierlehetőség és versenyképes fizetés

Hol fogsz dolgozni?

·      Miskolc

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kattints a jelentkezés gombra. Keress nyugodtan 06307318643 telefonszámon vagy gyere személyesen a Meló-Diák irodánkba Miskolc, Széchenyi u. 26. 1. em (színházzal szemben)

Kategória:

Diákmunka

Jelentkezési határidő:

2019-08-31

Fizetés:

1 Ft/óra