Tűzoltó készülék és tűzjelző rendszer ellenőr

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk tűzoltó készülék és tűzjelző rendszer ellenőr munkatársakat

Feladatok:

  • Tűzoltó készülékek és tűzjelző rendszerek ellenőrzése, karbantartása, hitelesítése

  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat és végzettség

Munkaidő:

  • Egy műszakos munkarend

  • Hétfőtől péntekig napi 8 órában

Juttatások:

  • Havi nettó 230.000 Ft-tól

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával a tuzolto-keszulek-es-tuzjelzo-rendszer-el_490@starjobs.hu e-mail címen vagy hívja a 0620/329-5995 telefonszámot.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-06-06