Ügyféladatbázis kezelő - 52619

kiváló, aktív angol nyelvtudás (olvasás és kommunikációs szint), angol nyelvű szoftverben szerzett gyakorlat, logikus gondolkodás, analitikus képesség, monotonitás tűrés, pontosság, precizitás.valamilyen adatkezelési, adategyeztetés körben szerzett gyakorlat, CRM vagy egyéb ügyfél-adatkezelő rendszerben szerzett tapasztalat.versenyképes fizetés, stabil, nemzetközi hátterű vállalat, családias hangulat, jó csapat.

Elvárások

kiváló, aktív angol nyelvtudás (olvasás és kommunikációs szint), angol nyelvű szoftverben szerzett gyakorlat, logikus gondolkodás, analitikus képesség, monotonitás tűrés, pontosság, precizitás.

Feladatok

ügyféladatok ellenőrzése, rendszerezése, karbantartása, adatok megfelelőségének ellenőrzése (pl. Google-ben való utánajárás, visszaellenőrzés, anyavállalat és leányvállalatainak összefésülése), egyéb kapcsolódó feladatok ellátása a rendszerben.

Mit ajánlunk?

versenyképes fizetés, stabil, nemzetközi hátterű vállalat, családias hangulat, jó csapat.

Extra

valamilyen adatkezelési, adategyeztetés körben szerzett gyakorlat, CRM vagy egyéb ügyfél-adatkezelő rendszerben szerzett tapasztalat.

Egyéb információ

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk budapesti csapatába ügyfél adatbázis kezelő munkatársat keresünk.

Kategória:

Adatrögzítés

Jelentkezési határidő:

2020-07-06