Ügyvezetői asszisztens

Pest megyei székhelyű partnercégünk alumíniumból készült öntvények gyártásával és megmunkálásával foglalkozik, főként nemzetközi autóipari, gépipari- és elektrotechnika ipari cégek részére. A gyártás során a legmagasabb szintű gyártási és fejlesztési háttér jellemzi a céget. Ha közel áll hozzád a gyártói közeg, jelentkezz, mint

Ügyvezetői asszisztens,

és segítsd munkáddal egy dinamikusan fejlődő magyar vállalat munkáját!

Amit biztosan szeretnél tudni a feladatokról:

  • Az ügyvezető munkájának támogatása;
  • Felsővezetői megbeszélések szervezése, jegyzőkönyvezése;
  • Határidős feladatok monitorozása;
  • Vezetői információs rendszer létrehozása és integrálása a vállalat működésébe;
  • Vezetői KPI-okkal kapcsolatos elemzések és kimutatások elkészítése;
  • Vezetői utasítások végrehajtásának ellenőrzése.

Téged várunk, ha:

  • Rendelkezel minimum 3 éves, versenyszférában szerzett tapasztalattal;
  • Középfokú gazdasági vagy műszaki végzettséged van;
  • Erősséged az MS Office;
  • Kiemelkedő kommunikációs képességed van;
  • Eredményorientáltság, kitartás és lojalitás jellemez.

Előnyödre válik:

  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalat és referencia projektek;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás;
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete.

Ami biztosan motiváló lehet a számodra:

  • Versenyképes jövedelem és a munkába járás támogatása;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Támogató környezet és szakmai képzések.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye.

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-09-24