Utasforgalmi ellenőr

A Malév GH Földi Kiszolgáló Zrt. részére keresünk utasforgalmi ellenőrt

Feladatok:

  • Utasok beszállókártyáinak és poggyászainak ellenőrzése az utasfelvétel (check-in) és a beszállítás (boarding) során

  • Légitársasági többletszolgáltatások ajánlása, értékesítése (soron kívüli biztonsági ellenőrzés értékesítése, EXCLUSIVE LOUNGE, elsőbbségi utasfelvétel, elsőbbségi beszállás, fedélzeti poggyász)

  • Poggyász díjakkal kapcsolatos tranzakciók lebonyolítása (készpénz, POS terminál használata), foglalási rendszerben való rögzítése

  • Kapcsolattartás a járatokat kiszolgáló különböző szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • Erős értékesítői véna

  • Angol nyelv aktív magabiztos használata - utasokkal való kommunikáció

  • Kiváló kommunkációs képesség

  • Magas fokú stressz tűrő és problémamegoldó képesség

  • Határozott fellépés, udvarias és előzékeny viselkedés

  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismerek

  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Juttatások:

  • Alapbér + jutalék (értékesítési volumen alapján)

  • Éjszakai munkavégzés esetén +15% műszakpótlék

  • Cafeteria juttatás próbaidő után

  • Egyenruha biztosítása

  • Belépést követően 3 napos oktatáson kell részt venned a reptéren, mely időszakra már fizetést is kapsz

  • Szakmai tréningek

  • Kiváló nyelvtanulási lehetőség

  • Előrelépési lehetőség

Munkaidő:

  • Folyamatos munkarend (beosztás szerint)

  • Teljes munkaidő (8,10, 12 óra) vagy részmunkaidős (4 vagy 6 óra)

Munkavégzés helye:

  • Bp., 18. ker. Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Jelentkezésedkor kérlek, jelöld meg, hogy főállásban vagy részmunkaidős foglalkoztatásban szeretnél dolgozni!

Kategória:

Kereskedelem/Értékesítés

Jelentkezési határidő:

2019-05-31