IT Business Analyst

A Philip Morris Magyarország Kft. budapesti irodájába keresünk Digitális rendszerek területre üzleti elemző kollégát. A pozícióban az új kolléga feladata lesz a fogyasztói és üzleti igények felmérése, digitális folyamatok tervezése, a megtervezett folyamatok megvalósítása, új IT megoldások bevezetésének koordinálása, illetve meglévő rendszerek megbízható és hatékony működtetése.

Feladatok

·        Ügyféligények felmérése, megértése, a fejlesztési feladatok specifikálása

·        Folyamatelemzési, folyamat-optimalizálási feladatok elvégzése, javaslatok készítése

·        Funkcionális specifikációk, User story-k készítése, üzleti igények közvetítése a fejlesztő csapatok felé.

·        Folyamatos kapcsolattartás, külső és belső ügyfelekkel, felhasználókkal egyaránt

·        Informatikai fejlesztési feladatok önálló tervezése, koordinálása.

·        Tesztesetek készítése, tesztelések megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása

·        Új folyamatok bevezetése során felhasználók oktatása, oktatási anyagok készítése

·        A bevezetett megoldások megbízható és hatékony működésének biztosítása

Elvárások

·        3-5 év IT Business Analyst szakmai tapasztalat B2B, illetve B2C területen

·        Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.

·        Informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat.

·        Projektmenedzsment ismeretek.

·        Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)

·        Fejlesztő partnerek koordinálásában szerzett tapasztalat

·        Komplex rendszerek gyors átlátásának képessége

Kívánt jellemvonások

·        Erős analitikus szemlélet és elemzői készség

·        Agilitás, célorientáltság

·        Kiváló kommunikációs képesség

·        Önállóság, valamint csapatban való együttműködésre való képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az uzleti-elemzo_509@starjobs.hu  e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

IT/Telekommunikáció

Jelentkezési határidő:

2020-10-31