Változásmenedzsment koordinátor

Folyamatosan terjeszkedő, korszerű technológiát alkalmazó és nem utolsó sorban nemzetközi szintű autóipari partnerünk várja tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is az alábbi pozícióba:

Feladataid közé fog tartozni:

•       Minőségügyi változások nyomon követése

•       Napi változási ütemtervek készítése, PDCA rendszer kialakítása

•       Folyamatos konstrukcióelemzés

•       Költséghatékony ötletek koordinálása, nyomon követése, javaslattétel

•       A felelős osztályokkal való napi kapcsolattartás

•       A vevők informálása a módosításokról és az összes szükséges változással kapcsolatos információról mint a validáció és PPAP

Rád várunk az alábbiak alapján:

•       Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser, járműmérnök)

•       3-5 éves tapasztalat autóipari területen

•       Német nyelvtudás

•       Feladataiban a maximumra törekvő személyiség

Amit pályázóinknak nyújtunk:

•       Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

•       Versenyképes juttatási csomag

•       Karácsonyi bónusz

•       Albérlet támogatás

•       Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben

•       Felelősség, kihívást jelentő feladatok

•       Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

•       Győr-Moson-Sopron megye északi része

Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-10-18