Vegyianyaggyártó asszisztens Budapest, XXII. kerületben

Növényvédőszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Vegyianyaggyártó asszisztens munkatársat.

Igény esetén szállást is tudunk biztosítani! Erről bővebb információért hívja kolléganőnket.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXII. kerület

Munkakör:

  • Növényvédőszerek előállításában való segédkezés
  • Termékek tégelyekbe töltése
  • Tégelyek csomagolása és címkézése
  • Telephelyen belüli anyagmozgatás kézi békák segítségével
  • 20-25kg-os termékekről van szó, tehát nehéz fizikai munkának számít

Munkaidő:

  • Váltott 12 órás munkarend. (06:00-18:00; 18:00-06:00)
  • 4 nap munka 2 nap pihenő

Elvárások:

  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előny: vegyésztechnikus végzettség

Amit kínálunk:

  • Bérezés: 1-3. hónap: nettó 220.000 - 240.000 Ft/hó (műszakpótlékkal)
  • 4. hónaptól: nettó 270.000 - 290.000 Ft/hó (műszakpótlékkal)
  • További nettó 10.000 Ft cafetéria (1. hónaptól jár)
  • Utazási támogatás (autó esetében 9ft/km)
  • A szükséges munkaruhát biztosítjuk
  • Határozatlan idejű munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen önéletrajza csatolásával.

Kategória:

Vegyészmérnök

Jelentkezési határidő:

2020-04-20