Versenypiaci értékesítés támogató szakértő

Meghatározó energetikai szolgáltató multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát call center értékesítés területre.

Mik lesznek a feladatai?

  • Call centerben rögzített értékesítési beszélgetések visszahallgatása és értékelése egy előre megadott szempontrendszer alapján.
  • Az eredmények adminisztrálása, kimutatások, riportok készítése havonta.
  • Fejlesztő visszajelzések összeállítása és átadása a call ceter ügynökök részére.
  • Esetenként értékesítési tréning és személyes coaching beszélgetések megtartása.
  • Induló értékesítési aktivitások támogatása.

Kit keresünk?

  • Releváns tapasztalata az alábbi területek közül bármelyikben: call center értékesítés, minőségellenőrzés, ügyfélszolgálat supervisor
  • Jó kommunikációs készség, csapat munkában erős, precizitás,
    Önálló munkavégzés
  • Motivált és precíz
  • Önálló munkavégzés sem okoz gondot
  • Ügyfélközpontú

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nagyvonalú éves cafetéria keret
  • Biztos vállalati háttér

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezési email:

  • 05225@dologido.hrszoftver.hu

Kategória:

Egyéb

Jelentkezési határidő:

2019-11-23