villamosmérnök / erősáramú tervezőmérnök

Partnerünk, Magyarország egyik legnagyobb közlekedési infrastruktúra tervezője, több mint 7 évtized tervezési tapasztalattal rendelkező cég számára keresünk villamosmérnök / erősáramú tervezőmérnök kollégát.

A cég fő tevékenységi körei közé tartozik a repülőterek, autópályák, utak, vasutak, hidak, felüljárók, alagutak, metró-rendszerek, folyami kikötők, közlekedési épületek, járműtelepek, mélygarázsok és parkolóházak, távközlési tornyok tervezése Magyarországra és külföldre egyaránt.

Az új kolléga fő feladatai az alábbiak lesznek:

- kültéri kis,- és középfeszültségű hálózatok tervezése,
- mérő- és elosztószekrények tervezése,
- út-, köz,- és térvilágítás tervezés,
- terv és vezetékjogi engedélyezési eljárások lefolytatása,
- kapcsolattartás a megrendelővel, egyeztetés szakági felelős kollégákkal.
Az ideális jelölt rendelkezik:

- felsőfokú szakirányú (villamosmérnöki) végzettség,
- AutoCad program használatában való jártasság,
- önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság,
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
- gyors alkalmazkodási képesség.

Előnyt jelent:

- tervezői jogosultság: EN-VI
- hasonló területen szerzett gyakorlat
- V tervezői jogosultság megléte
- világítás tervezési alapismeretek,
- szabványok ismerete, használata,
- angol kommunikációképes nyelvismeret,
- B kategóriás jogosítvány.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, úgy pályázatát a "jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.
Amit parnterünk kínál:

- tervezői tapasztalat megszerzése, gyarapítása
- szakmai kihívások, változatos munkák
- versenyképes fizetés
- családias, kellemes légkör.

Kategória:

Mérnök

Jelentkezési határidő:

2019-11-14