Villanyszerelő

Pozíció leírása

Villamos berendezés (felsővezeték) szerelő munkakör

MUNKAKÖR CÉLJA

A Társasághoz tartozó a villamos- és trolibusz közlekedés áramellátását biztosító egyenáramú felsővezeték, föld – és légkábelhálózat és a hozzájuk tartozó szakaszolószekrények zavartalan üzemeltetése, karbantartása és fenntartása. Áramátalakító állomások szervizelése, üzemzavarok elhárítása.

MUNKAKÖRT BETÖLTŐ FELADATAI:

§ Felsővezeték, föld - és légkábelhálózat fenntartási terv szerinti karbantartása, ellenőrzése

§ Szükségszerű javítások elvégzése

§ A villamosok közlekedését biztosító fedezőjelzők, villanyváltók 600 V-os berendezéseinek javítása

§ A társasági gép –, berendezés – és épületvillamossági fenntartási munkák végzése

§ Áramátalakítók karbantartása

ELVÁRÁSOK:

A DKV Debreceni Közlekedési Zrt. keresi leendő munkavállalóját, aki

§ legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik (villanyszerelő, elektrotechnikus, villamos berendezés szerelő, villamosipari technikus stb.)

§ megbízható, precíz és pontos

§ felelősségteljes

Előnyt jelent az 1-3 év munkatapasztalat villanyszerelői vagy elektrotechnikusi területen, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

§ Műszaki terület, Infrastruktúra fenntartás

§ Villamos berendezés szerelő

§ Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

§ Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Debrecen, 4025 Salétrom utca 3.

Egyéb információ

Jelentkezzen megadott e-mail címünkön, a hr@dkv.hu-n; vagy honlapunkon található Karrier-portálunkon!

Kategória:

Műszaki

Helyszín:

Debrecen

Jelentkezési határidő:

2019-09-22